Posted on: 27 marca, 2020 Posted by: webadmin Comments: 0

 Mi A2 to smartfon Tru dla tych samych fanów Androida.

Został stworzony przez Xiaomi wraz z Google i działa na Android One, więc wszystkie aktualizacje właściciele tego urządzenia otrzymają pierwsze, a wszystkie usługi Google działają idealnie, podobnie jak system jako całość. Poza tym, dlaczego nie działa idealnie z tak potężnym nadzieniem? A2 to również przypadek, w którym potężny PROCESOR i duży ekran nie wyładowują baterii przez pół dnia, ponieważ ma dobrą baterię 3010 ma / H.

Przyjemnym chipem smartfona dla wielu będzie brak grzywki, którą ostatnio wielu producentów rzeźbi na miejscu i bez niego. Urządzenie wygląda symetrycznie i stylowo, a jego aluminiowa obudowa jest cienka i przyjemna. Z tyłu znajduje się skaner odcisków palców i podwójna kamera, która w przypadku A2 jest arcydziełem. 20 + 12 megapikseli, tryb rozmycia, matryca Sony i zastrzeżona sztuczna inteligencja, która sprawia, że skóra na portretach jest gładka, a krajobrazy są oszałamiająco kolorowe i hipnotyzujące.

Trochę o smutku: gniazdo kart pamięci w Mi A2 nie istnieje, ale możesz umieścić 2 karty SIM. Ciekawym chipem, który w urządzeniach Xiaomi spotyka się coraz rzadziej, można nazwać port podczerwieni do sterowania urządzeniami domowymi i tutaj jest szczególnie potężny. Wszystkie interfejsy bezprzewodowe – więcej niż istotne, ale NFC, już tradycyjnie, brakuje. Podsumowując, Xiaomi Mi A2 można nazwać bardzo dobrym, zrównoważonym urządzeniem, które zaspokoi potrzeby większości użytkowników, a pod względem wydajności trudno go ogólnie pokonać.