Posted on: 8 marca, 2020 Posted by: webadmin Comments: 0

Zabawki zdalnie sterowane są różne: roboty, samochody, helikoptery, ale, jak wiadomo, wszystko idealne ma kształt kuli. Sphero 2.0 jest zmodernizowane i ulepszona wersja RC świecące kulki eksplodował rynku inteligentnych zabawek. Sphero może nie tylko szybko toczyć i szybko manewrować, ale także wykonywać różnego rodzaju sztuczki. Zestaw zawiera nawet zestaw skoczni. A co najważniejsze, ta zabawka nie potrzebuje pilota-sterowanie odbywa się za pośrednictwem aplikacji na iOS i Androida, gdzie można również ustawić trasy i grać w różne gry.

Maksymalna prędkość Sphero 2.0 wynosi nieco mniej niż 7 km / h, co wygląda znacznie szybciej na żywo. Ta piłka może być zmuszona do przyspieszenia i przeskoczyć imponujące przeszkody, a nawet wykonywać numery cyrkowe, a obudowa odporna na wstrząsy z godnością wytrzyma testy. Sphero wytrzymuje krótkotrwałe kontakty z wodą i nie boi się rozprysków, więc możesz jeździć tą piłką na ulicy, chociaż producent zaleca dodatkowo zakup specjalnego silikonowego etui do tych celów.

Podobnie jak w przypadku innych inteligentnych zabawek Sphero, funkcjonalność może być rozszerzona poprzez samodzielne programowanie poleceń poprzez markowe wieloplatformowe (dostępne dla komputerów stacjonarnych i mobilnych, a także bezpośrednio i przeglądarki Chrome) aplikacja Sphero EDU App, jednocześnie ucząc się podstaw języka JavaScript . Tak więc zabawa z zabawką może przekształcić się w użyteczną wiedzę, która na pewno nie będzie zbędna, a osiągnięcia mogą być dumnie chwalić się, publikując filmy z wynikami na YouTube.

Z kilkoma Sphero zabawy jeszcze bardziej.

Możesz organizować różnego rodzaju konkursy, a firma gra jest zawsze bardziej interesująca! Ładowanie Sphero 2.0 odbywa się w sposób indukcyjny-analogicznie do bezprzewodowych pamięci dla smartfonów. W zestawie znajduje się stacja dokująca. Połączenie ze smartfonem odbywa się za pomocą Bluetooth, Zasięg w tym przypadku rozszerzony do 30 metrów. Z jednego ładowania interaktywna zabawka Sphero 2.0 Sphero 2.0 może pracować przez około godzinę.