Posted on: 5 marca, 2020 Posted by: webadmin Comments: 0

 

Xiaomi Mi Max 3 to prawdziwy potwór, który przejawia się we wszystkim oprócz ceny. Smartfon ma prawie 7-calowy Ekran Full HD o stosunku 18: 9, a jego wymiary i waga są ponad półtora razy skromniejsze niż w przypadku tabletów o takiej przekątnej – to jest siła myśli inżynierskiej! Mocne strony dużego smartfona można również bezpiecznie przypisać potężnemu procesorowi, obsłudze kart pamięci (gniazdo w połączeniu z gniazdem SIM), a także dość przyjemnemu wzornictwu: aluminiowej obudowie, cienkiej ramce i bez grzywki.

 

Jak już wspomniano powyżej, kamery Mi Max 3 mają również 3: 8-megapikselowy przód, a także Podwójny tylny. Rozdzielczość głównego-12 megapikseli, portret-5, i to jest chyba główną wadą urządzenia, choć krytyczny będzie nie dla wszystkich. Ale bateria Mi Max 3 jest ustawiona na aż 5500 mAh / h, co jest bardzo solidnym wskaźnikiem dla smartfona i praktycznie standardem dla tabletów, więc aktywne korzystanie z urządzenia nie sprawi, że będziesz szukał gniazdka. Ładowanie telefonu jest również szybkie-przyczynia się to do QC 3.0, ale nie ma bezprzewodowego ładowania.

 

Dobrą wiadomością dla tych, którzy wciąż nie są zadowoleni z asortymentu bezprzewodowych słuchawek, będzie obecność gniazda audio 3.5 mm. Wraz z obsługą Face Unlock (Face Unlock), Mi Max 3 ma również skaner odcisków palców, który znajduje się z tyłu. Ekran smartfonu wykonany jest w technologii IPS-to, oczywiście, traci flagowych z AMOLED i OLED ostatnich pokoleń, ale zainstalowany w nim matryca jest bardzo wysokiej jakości, więc cieszyć się grą lub nowy odcinek serii może być w pełni. Obsługa NFC, a wraz z nią płatności mobilnych nie ma, ale jest Wi-Fi ac, Bluetooth 5 i port podczerwieni do sterowania urządzeniami domowymi.